World’s First Usage of Video in Motorcycle Sales

Bugüne kadar otomotiv sektöründe birçok öncü firmaya hizmet sağlayan 11Sight, şimdi Piaggio Group ile motosiklet sektöründe!

99,231 ziyaretçinin 255 katılımcı ile buluştuğu Motobike Istanbul 2020 fuarında Piaggio Group, Dünya’da ilk kez motosiklet alıcılarının marka temsilcilerini anında görüntülü arayabilmeleri için 11Sight teknolojisini kullandı.

 

Yolculuğuna gemi mobilyaları üreterek başlayan Piaggio, demiryolundan havayoluna ulaşım alanında tüm sektörlere önemli katkılar sağlamış yenilikçi bakış açısına sahip bir şirket. Yarattığı araçlar ve bünyesindeki markalar ile aklımıza kazınan Piaggio, Dünya’da ilk kez Motobike İstanbul 2020 fuarında motosiklet satışları için görüntülü arama yöntemini kullanarak sektöre yine bir yenilik getirmiş oldu.

 

 

 

 

Her bir ürünün tabelasının alt kısmına yerleştirilen QR kodlar sayesinde ilgili müşteriler, direkt olarak ürün hakkında bilgi alabildiler.

 

 

 

 

 

 

Ayrıca, tüm marka temsilcilerine özel oluşturulan 11Sight QR kodları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

 

 

 

 

 

Piaggio Group, bu yenilikçi ruhu sayesinde sektörün diğer oyuncularına örnek olmaya devam ediyor. Siz de profesyonel tek-tıkla video görüşmeyi deneyimlemek için bizi arayın: 11sight.com/contact

 

11Sight’ın diğer kullanım alanları hakkında bilgi almak için web sitemizin “Dikeyler” sayfasını ziyaret edin.